Bajban Anglia: Cahill és Terry is megsérült a belgák ellen!

Anglia nyert Danny Welbeck góljával a belgák elleni felkészülési meccsen, de újabb sérülések árnyékolják be a győzelmet.

FFT
2012. 06. 03. 7:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gary Cahill egy ütést kapott az állkapcsára, mely után nem tudta folytatni a játékot, le kellett cserélni. A kisebbik baj, hogy egy fogát is elvesztette, azonban ha eltört a csont, Garreth Barry és Frank Lampard után ő is kénytelen lesz kihagyni az Eb-t.

„Aggódom Cahillért, mert ez egy állsérülés. Remélem a röntgenfelvételek nem mutatnak törést, és csak egy zúzódás, ami nem kerülne az Eb-jébe” – agonizált Roy Hodgson szövetségi kapitány.

A védelem oszlopát, John Terryt is le kellett cserélni combsérülés miatt, de mint utóbb kiderült, csak elővigyázatosságból. „Nem nagy dolog, de a biztonság kedvéért lecseréltem. Át kell esnie pár vizsgálaton, hogy bebizonyosodjon, nem komoly a sérülés” – mondta Hodgson.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.