A kapitány hívta Husztit

Huszti Szabolcsot tárt karokkal várják vissza Hannoverbe. Legutóbb Steve Cherundolo próbált meg tenni az ügy érdekében.

FFT
2012. 07. 09. 13:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Huszti a Hannoverből igazolt 2009-ben a Zenithez, ahol azonban nem tudott alapemberré válni, a szentpétervári klub pedig már nem ragaszkodik a magyar középpályás játékjogához. Ezen felbuzdulva a hannoveriek mindent megtennének, hogy Huszti ismét a klub mezét viselje.

„Szabi még mindig nagyszerű játékos, de karrierje olyan ponthoz ért, amikor ismét rendszeres játéklehetőségre lenne szüksége” – fogalmazott Steve Cherundolo a Hannover csapatkapitánya.

„Beszéltünk telefonon. Mondtam Szabinak, hogy nagyon örülnék, ha visszatérne a Hannoverbe” – tette hozzá az amerikai válogatott védő.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.