A PSG 17 milliárdot kínál Ibráért és Silváért

A francia L’Équipe értesülései szerint a Paris Saint-Germain 60 millió eurót ajánlott Zlatan Ibrahimovicért és Thiago Silváért a Milannak.

FFT
2012. 07. 11. 9:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tekintélyes sportnapilap szerint az ajánlat egyelőre csak tapogatózás a francia fővárosi klub részéről, amely a milánóiak nehéz anyagi helyzetére alapoz.

Thiago Silva július elején aláírt szerződése 2017-ig szól a Milannál, a brazilt előtte is szóba hozták a PSG-vel.

(Football-italia.net; nso.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.