A francia L'Equipe értesülése szerint Koman Vladimir fél év után elhagyja a francia másodosztályú Monacót, és vélhetően az orosz élvonalba szerződik.
A L'Équipe hírét több helyi portál is átvette, hozzátéve, hogy a pletyka néhány napja már kering a hercegségben, „de kevesen hittek benne„, mert Koman a tavaszi szezonban jó teljesítményt nyújtott és megkedveltette magát a helyi szurkolókkal.
A magyar válogatott játékos az FFT.hu megkeresésére megerősítette a hírt: ”Valóban érdeklődik utánam orosz csapat, de konkrét csapatnevet egyelőre nem szeretnék mondani, amíg függőben van az ügy„ – mondta Koman.
A következő edzőtáborázásra hivatalos játékosok névsora is irányadó Koman ügyében, ugyanis a magyar légiós nem tagja az utazó keretnek.