Komjáti a Videotonnál folytatja

Komjáti András kis angyalföldi kitérő és öt év után újra edzést tartott Felcsúton, a Videoton NB III-as csapatának vezényelt foglalkozást.

FFT
2012. 07. 16. 19:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 2005-2006-os idényben a második, a rákövetkező évben a harmadik helyen végzett a Felcsút FC csapatával. Ő Komjáti András, aki a Vasas utánpótlásában és a felnőtteknél végzett munka után tér vissza Felcsútra, a Videoton NB III-ban induló második csapatának lesz az edzője.

Komjáti ma már megtartotta első edzését a jórészt az Akadémia U19-es bajnokcsapatának játékosaiból álló Videoton második együttesének, mely Felcsúton készül a következő idényre.

Fotók: Takács józsef

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.