Veszély leselkedik Arjen Robbenre

Xherdan Shaqirinek hívják! Köztudott, hogy a Bayern München játékosai magabiztosan nyilatkoznak, de amit Shaqiri kijelentett, kicsit erős.

FFT
2012. 07. 18. 9:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A fiatal svájci tehetségnek nem más a terve, hogy kiszorítsa Arjen Robbent a Bayern kezdőjéből. „Természetesen ő is az egyik konkurensem, szívesen játszanék a jobb oldalon” – jelentette ki Shaqiri.

Szinte minden poszton bevethető a támadó szekcióban, jobb és bal oldalon egyaránt, valamint irányítóként is feltalálja magát, de a cserejátékos szerepével nem elégszik meg. „Ha olyan teljesítményt nyújtok, amire képes vagyok, egészen biztosan játszani fogok” – tette hozzá a 20 éves középpályás.

Shaqiri körülbelül 12 millió euróért érkezett az FC Baseltől Münchenbe, a nyári szünet után csatlakozott a csapathoz, de – amint az a fenti kijelentésekből látszik – már sikerült elsajátítania a bajor attitűdöt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.