A Barca-edző tudta, hogy Mourinho a bírót hibáztatja majd

Tito Vilanova nem varrja a felelőtlen Valdés kapus nyakába azt, hogy a Barcelona minimális előnnyel látogat Madridba.

FFT
2012. 08. 24. 9:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

"Előnyben vagyunk, úgyhogy boldognak kell lennünk" – mondta Tito Vilanova a Real Madrid elleni Szuperkupa-meccs után.

„Természetesen jobban örültem volna, ha három egy vége, mint a három kettes eredménynek, de jól játszottunk."

A katalánok mestere ugyanakkor nem varrja Valdés nyakába azt, hogy minimális előnnyel látogatnak Madridba, a jövő héti visszavágóra.

Vilanova elmondta: tudta, hogy Mourinho a bírókra fogja majd a vereséget, mondván, a játékvezető hibázott, amikor megadta Pedro találatát.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.