Erős idegzetűeknek: Ronaldót és Barthezt idéző horrorsérülés a magyar-izraeli meccsen! [Videó]

Csaknem súlyos sérülés történt a szerdai Magyarország-Izrael mérkőzés 71. percében, amikor Németh Krisztián és az izraeli kapus összeütközött.

FFT
2012. 08. 16. 13:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy hosszú indítást kapott Németh Krisztián középen, amikor a 16-os vonalán összeütközött a nagy lendülettel kirohanó, fejjel mentő Dudu Avat kapussal. Az eset után mindkét játékost ápolni kellett, de a kapus húzta a rövidebbet, nagyon csúnya testtartásban, szinte a nyakára esve ért földet, kész szerencse, hogy megúszta komoly sérülés nélkül.

Íme az eset:

 

Az ütközés egyébként emlékeztetheti a futballszurkolót az 1998-as világbajnokság döntőjére, amikor a francia kapus, Fabien Barthez és a brazil Ronaldo találkozott hasonlóan riadalmat keltő módon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.