Kubatov: jön az új FTC-stadion

A Ferencvárosi Torna Club elnöke szokásához híven a Facebookon válaszolt a szurkolók kérdéseire, és elmondta: már csak hét hazai bajnoki meccset játszik a jelenlegi pályán a Fradi.

FFT
2012. 08. 15. 18:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Szumma: Amikor egy jelentős adósságtömeget tolunk magunk előtt, amikor számtalan alapszükségletre sincs pénz, akkor melyik az első? Az én megítélésem szerint az új stadion az Ön felvetéseinek egy jelentős részét meg fogja oldani. És addig? Addig már szerintem csak 7 hazai bajnoki (néhány kupameccs) van itthon. Azt valahogy csak kibírjuk...\" – írta Kubatov.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.