A Daily Mail információi szerint Roberto Mancini rendkívül frusztrált amiatt, hogy képtelen végigvinni akaratát a vezetőségen és nem igazolhatja le azokat a labdarúgókat, akiket kinézett a Citynek. Ezen a nyáron csupán egyetlen valamirevaló futballistát igazolt a dúsgazdag tulajdonossal rendelkező manchesteri csapat, Jack Rodwellt csábította el az Evertontól.
Ahhoz képest, amit az előző idényekben műveltek Manchester kék felében igazolások terén, erre a mostani „teljesítményre” a takarékláng jelző is kevés, nem csoda, ha Mancini kiakadt. Az angol portál úgy tudja, az olasz szakember három játékost szeretne megszerezni az átigazolási időszak vége előtt: Daniele De Rossit a Romától, Maicont az Intertől és Sztevan Joveticset a Fiorentinától.
Ha a klub nem ad engedélyt az igazolásokra, könnyen lehet, hogy még jobban felkapja a vizet Mancini és az idény végén távozik a Citytől.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!