Pelé nem száll le Messiről, újra odaszúrt neki

Az egykori legenda ismét visszatért kedvenc témájához.

FFT
2012. 08. 21. 19:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Pelé ezúttal a La Republicának nyilatkozott, amelyben azt állította Maradonáról, hogy "csak ballal volt erős, a fejjátékban nem", míg Messiről azt mondta "többé-kevésbé az ő másolata"

Neymarról ellenben konkrétan áradozott. "Erősebb lehet a két argentinnál, mert meg van ehhez a képessége. Még be kell érnie, mert néha még nem tudja kihozni magából a valós képességeit."

Ezek után még utoljára oda szúrt Maradonáéknak. "Az argentinokat mindig zavarja, ha én nyilatkozom"

Forrás: barcanoticias.blog.hu

 

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.