Felhős nap elé nézünk

Szerdán nyugat felől újra erősen megnövekszik a felhőzet, a legtöbb napsütés a Miskolc-Békéscsaba vonalban várható.

TK
2013. 09. 18. 4:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Főleg az északi országrészben lehet elszórtan esőre, záporra számítani. Időnként megélénkülő nyugati, délnyugati szélre számíthatunk. A legmagasabb nappali hőmérséklet 15, 20 fok között valószínű. Késő estére 11 és 16 fok közé csökken a hőmérséklet.

A meteorológiai szolgálat kedden másodfokú riasztást adott ki a viharos erősségű szél miatt Budapestre és Pest megye több járására.

Kedd délutántól csaknem száz helyszínre riasztották a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltóit, jellemzően kidőlt fák és leszakadt faágak okoztak gondot és kárt – közölte az igazgatóság szóvivője. Kisdi Máté elmondta: a viharos szél miatt 13 és 19 óra között csaknem száz helyszínre vonultak ki a budapesti tűzoltók.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.