Erős szelet hoz hazánkba a hidegfront

Kisebb eső, gyenge zápor is előfordulhat.

2015. 03. 22. 8:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elvétve kisebb eső, gyenge zápor is előfordulhat. Többfelé megélénkül, délelőtt még csak az Alpokalján, majd a déli óráktól már északkeleten is megerősödik az északi, északkeleti szél. A legmagasabb nappali hőmérséklet 8 és 14 fok között alakul. Késő este általában 3, 8 Celsius-fok várható, de északkeleten fagypont közelébe csökken a hőmérséklet.

A nap folyamán egy gyenge hidegfront vonul át felettünk.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.