Így írnak ők – November 25., délután

0

Jeszenszky Zsolt Pesti Srácok: „És a Márki-Zay-féle kudarcot előre elkerülendő, Magyar Péter kitalál majd valamilyen „exit strategy”-t, azaz kilépési stratégiát. Vagy Brüsszel ad neki egyet. De lehet, hogy neki magának kell kreatívkodnia. És nyilván az lesz a kézenfekvő duma, hogy a gonosz, galád Fidesz ellehetetlenítette, tönkretette, megfélemlítette őt. És tényleg nem zárhatjuk ki annak lehetőségét sem, hogy megrendez egy merényletet maga ellen. Képes rá, láttuk. Egy öngyilkossági kísérletet már eljátszott a felesége és a gyerekei előtt. Xanax-doboz is volt az éjjeliszekrényen. Annyi lehet a különbség, hogy most azért kénytelen lesz még pár ember beavatni. És megrendeznek valamilyen gyilkossági kísérletet. Amit lehet, hogy túl sem él – ez a legkézenfekvőbb a megszégyenülés elkerülésére, sőt, egyenesen a mártír státuszra. Csak hát ebben az esetben meg kell szervezni egy tengeralattjáró-fuvart Argentínába, vagy valami hasonlót. Ez azért, nem egyszerű. Úgyhogy marad a Horn-módszer: valami látványos kütyüt magára szerelni, amitől még drámaibb hatást tehet majd, mint túlélő. Jó, ez sem könnyű, ehhez orvosokat kell beavatni. De hát majd a Kulja-Hegedűs-Gilly csapat megoldja. Vagy az is lehet, hogy olyan súlyosan megsérül, hogy csak Brüsszelben vagy Németországban biztosítható a kezelése... és hopp, máris kikerült a látókörből. És még a magyar egészségügyet is lehet szidni. Szóval van jó pár lehetősége Magyar Péternek, hogy kicsekkoljon, mielőtt még felelőssége kellene vállalnia. És olyat ő még sosem csinált.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

„Meghátrált a miniszterelnök”

„Kedves, meghitt ünnepi kép, Hitler éppen megnyerte a II. világháborút.”

Csapás a Tiszára

A Tisza választási győzelme egyre valószínűtlenebb

Önmerényletkísérlet Magyar Péter ellen!?

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.