Így írnak ők – Március 17., délután
Jeszenszky Zsolt, Pesti Srácok: „És még számtalan hasonló eset. Beígért pénzek, pozíciók. Ahol a simlit majd nagyban lehet csinálni. Az ilyen embertípusnak semmilyen valós értékrendje, morális iránytűje nincs, de tényleges politikai preferenciája sem. Ilyen-olyan címszó alatt a Fidesztől is simán behúzta a lóvékat, ha sikerült. Aztán valamelyik próbálkozás nem sikerült, és berágott És jött valaki, aki többet ígért. Vagy eleve nem jött össze a kanyalás, mert valaki másnak jött össze, aki egyébként pont olyan, mint ő, csak annak a másiknak a Fidesz-kormányt sikerült legombolni. Az opportunistát nem érdekli, honnan szakít lóvét. És hát ne feledjük: az „opportunista” szó tökéletes szótári definíciója maga a szektavezér. Aki pontosan ugyanezt az utat járta végig. Kierőszakolt magának jól fizető állami pozíció(ka)t, ahol persze semmit nem csinált, csak arcoskodott, így egyre vállalhatatlanabbá vált, és végül ki kellett rúgni. És persze ekkor sem volt önreflexiója (egy nárcisztikusnak sosincs), nem a saját semmirekellő attitűdjén változtatott. Hanem jött valaki, aki többet ígért, és rákapaszkodott. Ha hazát kell árulni a pénzért, az sem okoz neki problémát. A mai típusba tartozók mindegyike tulajdonképpen egy-egy kis-Bütyök.”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Március 17., délután
Így írnak ők – Március 17., délelőtt
Így írnak ők – Március 16., délután
Így írnak ők – Március 16., délelőtt
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!