Így írnak ők – Április 19., délután

0

Ambrózy Áron, Pesti Srácok: „Láthatóan még nem, és arról sincs nyilván döntés, hogy mikor érjen véget. A megválasztott miniszterelnök és a Tisza Párt influenszer-propagandistái igyekeznek lázban tartani a szavazóik egy részét a leszámolások, a reváns és a könnyed lincselések ígéretével. Nincs ebben semmi meglepő, hiszen még a megrendelők sem tudják, mihez kezdjenek a frissen megszerzett gyarmattal: ezentúl tejben-vajban és uniós forrásokban fürösztenek, bizonyítva, hogy rendes gyarmattartók, vagy a ‘90-es évekből ismert szabadrablásba kezdjenek. Amíg erről nem határoznak, az étlapon van a színes forradalmak utcai változata.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Ágoston, most az egyházak ellen uszít!

„Elképesztő helycsere!

„Amely változásba Orbán nem fér bele” – Németh Péter erősen reménykedik...

„Vár a régi csapatod. Úgy jó, ha velünk csapatod” – Mi még erősebben reménykedünk...

„Véget ért a színes (fülke)forradalom?”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.