Így írnak ők – Május 8., délelőtt

0

Vásárhelyi Mária, Facebook: „Nem történnek meg a csodák, ha az emberek nem elég hülyék hozzá, hogy higgyenek a csodákban. Csak a hitből lehet valami. – Spiró György már 40(!) évvel ezelőtt tudta, én meg csak most tanulom.” 

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Raskó a Tisza-táborának osztódását, vagyis darabokra szakadását biztosra veszi!

Vásárhelyi Mária most tanulja…

Akik az első adandó alkalommal kiváltották a rendszerváltó kártyát.

„A demokratikus jogállam fenntartása kötelező.”

„Fico, Babis! Itt végig csak egy muskétás volt…”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.