Több mint tízezer mozdonyvezetõ vett részt az ideiglenes munkabeszüntetésben, Hamburgban, Münchenben és Frankfurtban a gyorsvasúti forgalom teljesen leállt. Az illetékes szakszervezetek öt százalékos béremelést követelnek és azt, hogy a keletnémet béreket igazítsák hozzá a nyugatnémetekéhez.
Béremelésért sztrájkoltak a vasutasok
Másfél millió utasnak okozott nehézséget Németországban a vasutasok országos figyelmeztetõ sztrájkja, amelyet közvetlenül a bértárgyalások megkezdése elõtt indítottak.
2003. 03. 06. 12:25
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!