Pokolgépes támadást hajtottak végre kedd hajnalban Athén egyik külvárosi raktárának az irodahelyisége ellen. A merényletben senki sem sebesült meg. A támadást az eddig ismeretlen Forradalmi Akció csoport vállalta magára.
A robbantás előtt 20 perccel egy baloldali újság szerkesztőségén keresztül figyelmeztették a hatóságokat a készülő merényletre, így a rendőröknek volt idejük kiüríteni és lezárni a környéket. A detonáció okozta károk mértékének a felmérésével még nem végeztek, de a szakértők szerint a robbanás ereje viszonylag nagy erejű volt.
Néhány napja Athénban egy szélsőbaloldali görög szervezet az amerikai nagykövetség épülete ellen hajtott végre robbantásos támadást, amely ugyancsak anyagi károkat okozott, de senkinek sem esett bántódása.
(origo.hu)
Újra bomba robbant Athénban
Egy eddig ismeretlen szervezet robbantott bombát kedd hajnalban Athénban. A merényletre előre figyelmeztettek, sérültjei nem voltak.
2007. 01. 23. 7:33
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!