Közben a bíróságok meghozták az első ítéleteket a vasárnap éjszaka kitört zavargások főszereplőire: Párizsban két tüntetőt négy hónapra ítéltek, Bordeaux-ban négytől hat hónapig terjedő börtönt szabtak ki hét emberre, Toulouse-ban pedig nyolc egyetemistát ítéltek egy hónap elzárásra.
(radio.hu)
Újra tüntetett Sarkozy ellen a szélsőbal
Párizsban ismét rendőrökkel csaptak össze a Nicolas Sarkozy elnökké választása ellen tüntető fiatalok. A hatóságok több mint száz szélsőbaloldali tüntetőt vettek őrizetbe.
2007. 05. 10. 6:43
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!