A Le Figaro szerint a Moammer el-Kadhafi líbiai vezető fia által vezetett Kadhafi-alapítvány egyezségre jutott a HIV-vírussal fertőzött gyerekek hozzátartozóival abban, hogy gyermekenként egymillió, azaz összesen 400 millió dollárt kapnak.
A lap idézi Szeif el-Iszlám Kadhafit, aki elmondta, hogy „a kártérítést adósság-visszatérítés formájában nemzetközi hozzájárulásokból„ fizetik ki. Bulgária, Szlovákia, Horvátország és Csehország lenne az érintett ország.
(uno.hu)
400 millió dolláros kártérítés
Egy francia lap értesülése szerint 400 millió dollárt fizet Bulgária, Szlovákia, Horvátország és Csehország a HIV-vírussal megfertőzött négyszáz líbiai gyermek családjának, hogy megállapodás születhessen a halálra ítélt öt bolgár ápolónő és egy palesztin orvos büntetésének enyhítésére.
2007. 07. 14. 13:19
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!