A hírt a montenegrói rendőrség hivatalos honlapján is megerősítették. Eszerint Némedi Brigitta ellen a budai kerületi bíróság indított eljárást, mert alapos a gyanú, hogy csalás bűntettét követte el.
A gyanú szerint Némedi Brigitta, tettestársával együtt 2007 februárja és 2008 áprilisa között több embert becsapott: olyan szerződéseket írattak velük alá, amelyekben munkát ígértek nekik Ausztriában és Németországban.
Az említett időszakban körülbelül 600 hamis munkaszerződést kötöttek, és ily módon 54 ezer eurónak megfelelő összegű törvénytelen anyagi haszonra tettek szert.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!