Michal Babcan szlovák fotográfust szerdán érte kutyatámadás, amikor egy cseh modellt fotózott Szlovákia déli részén egy tóparton, a szenci járásban fekvő Dunajská Luzná közelében. A modell bemenekült egy ott parkoló taxiba, ám a fotós életveszélyes sérüléseket szenvedett a három rárontó állattól, amelyek egy közeli ingatlanról szöktek meg.
A száz kutyaharapást elszenvedő 38 éves fotós ötórás életmentő műtéten esett át, amelynek során a sebészek úgy döntöttek, hogy egy szokatlan megoldással a páciens hasüregébe helyezik a leszakadt fület, hogy ott regenerálódjanak a szövetei. Mint elmondták: két hét múlva már vissza tudják operálni a helyére.
„A fül működni fog” – idézte az esetről beszámoló Právo című cseh napilap Juraj Paliatka sebészt. Az egyik támadó kutyát a modell és a taxisofőr által riasztott rendőrök lőtték le, a másik kettőt csütörtökön altatták el a gazdájuk beleegyezésével.
A férfi hasába ültették a leharapott fülét
Ideiglenesen a hasába ültették be egy kutyatámadásban súlyosan megsérült fotós leharapott fülét szlovák orvosok, akik szerint a fül ott regenerálódik, és aztán vissza lehet operálni a helyére.
2012. 08. 17. 20:10
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!