A magyar focista gégéjét is elvágná a román politikus?

Újra Vass Ádámmal, a Bajnokok Ligája-résztvevő Kolozsvár magyar labdarúgójával foglalkozik a román média.

TK
2012. 09. 14. 14:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ezúttal a játékos nyakán látható tetoválással kapcsolatban fejezte ki nemtetszését a nacionalista román politikus, Corneliu Vadim Tudor. A játékos nyakán egy magyar címer látható, amit a szélsőséges politikus már Nagy Magyarország-térképként emlegetett a médiában. Tudor szerint Vassnak le kellene ragasztania a tetoválást, amikor az első osztályban játszik, mert csak így lehet eltüntetni azt anélkül, hogy „elvágják a gégéjét”.

Vass Ádám korábban azzal kavart nagy vihart Romániában, hogy szerződtetésekor magyar városnak nevezte Kolozsvárt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.