Pokolgép robbant egy iszlamista párt nagygyűlésén

Többen meghaltak és sokan megsebesültek Pakisztánban hétfőn, mert pokolgép robbant egy iszlamista párt nagygyűlésén, az ország északnyugati részén.

WA
2013. 05. 06. 14:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az első hírek három ember haláláról és körülbelül 45 sebesültről számoltak be, de van olyan forrás is, amely 15-re teszi a halottak számát. Az Afganisztánnal határos pakisztáni törzsi területeken található Kurram körzetben a Dzsamiat-i-Ulema-i-Iszlam nevű párt egy helyi jelöltje kampányolt a május 11-ei választások közeledtével.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.