Az első jelentések szerint a földmozgás következtében Tajvan középső részén egy gázvezetékben robbanás történt, és épületekben keletkeztek kisebb károk. A francia hírügynökség arról adott hírt, hogy az épületekről lehulló kövek egy ember halálát okozták Tajvanon. A földrengés epicentruma a Tajpejtől körülbelül 250 kilométerre található Nantou megyében volt, mintegy 15 kilométeres mélységben.
Az ITAR-TASZSZ orosz hírügynökség szerint tizennyolc személy megsebesült és épületek tucatjaiban keletkeztek kisebb károk a földmozgás következtében. Hírügynökségek emlékeztettek arra, hogy 1999-ben 7,6-es erősségű földrengés pusztított Tajvanon, és akkor a földmozgásban elhunytak száma elérte a 2400-at.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!