Bevásárolta volna magát Magyarországra a nigériai férfi

Pénzt ígért egy nőnek, hogy a nevére véve annak gyermekét tartózkodási engedélyt szerezhessen Magyarországon.

VZ
2014. 09. 18. 20:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a 31 éves, nigériai állampolgárságú férfit és a magyar nőt csütörtökön kora délután egy fővárosi hivatalból állították elő. Az ügyben a VII. kerületi Rendőrkapitányság családi kapcsolatok létesítésével való visszaélés vétségének gyanúja miatt indított eljárást.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.