Az emberi kromoszómák után XX-nek illetve XY-nak elnevezett decemberi koncerteken a beléptetéskor kétségek esetén a személyi igazolványt kérik el ellenőrzésként. Ez érvényes a nem a hagyományos nemi szerepek szerint élő egyénekre is – olvasható a menedzsment közleményében.
„Ez az első és egyelőre az egyetlen ilyen koncert” – mondta el a zenekar lemezkiadójának szóvivője. Arról, hogy vajon a két fellépés tartalmában is különbözik-e majd egymástól, nem közöltek információkat.
Külön a nőknek és külön a férfiaknak koncertezik a Die Ärzte
Nemek szerint osztja fel közönségét dortmundi dupla koncertjén a Die Ärzte.
2011. 11. 05. 7:14
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!