Részlegesen kinyithat a Zöld Pardon

Péntek este hét órakor részlegesen megnyílik a Zöld Pardon és a külön tagsági kártyával látogatható Szeparé Újbudán. Mivel még nincs meg valamennyi szükséges engedély, csak ezer-ezer főt engednek be a két területre.

Grund
2012. 05. 25. 15:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az első este a Szabó Balázs Bandája ad koncertet, május 26-án nyolc órától a Stereomilk pop-rock zenekar, 27-én a Bikini lép fel – olvasható a szórakozóhely weboldalán.

A Zöld Pardon bejegyzése „fél sikernek” nevezi a nyitást, valamint kitér arra is, hogy még várnak az ügyben eljáró V. kerületi önkormányzat döntésére, az ezer fő feletti beengedéshez szükséges zenés rendezvénytartási engedélyeztetési eljárás eredményére. – Reményeink szerint nemsokára ennek is birtokában leszünk, de a megszerzéséig, az átmeneti időszakban a kétszer 1000 fős vendégszámra szigorúan figyelnünk kell – olvasható a szórakozóhely blogján.

Az eredeti tervek szerint április 20-án nyitott volna a szórakozóhely, ám akkor az eljáró önkormányzat a ZP rendezvénytartáshoz szükséges szakhatósági engedélyei közül egyet nem adott meg, a hely konténereinek használatbavételét pedig határozatban megtiltotta.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.