Hugh Jackman újra filmszerepben

Hugh Jackman szerepet kapott Neill Blomkamp dél-afrikai rendező Chappie című új scifijében.

BuL
2013. 10. 03. 0:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ausztrál színész erről a most zajló Zürichi Filmfesztiválon beszélt, ahová Fogságban című thrillerét kísérte el. Jackman a vasárnapig tartó filmmustrán átvehette a Golden Icon életműdíjat is – írta a The Hollywood Reporter.

A Chappie-t Johannesburgban forgatják, a sztár jövő év elején utazik oda néhány hétre, a felvételek idejére.

A District 9 című scifijével befutott dél-afrikai rendező, akinek a közelmúltban mutatták be Elysium – Zárt világ című második játékfilmjét Matt Damonnel a főszerepben, az új produkcióban egy elrabolt robotról mesél.

A Chappie további szereposztásában Sharlto Copley és Jose Pablo Cantillo neve olvasható, de a THR úgy tudja, Dev Patel is feltűnik majd a filmvásznon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.