Steven Seagal – akcióhős a Kongresszusi Központban

Steven Seagal péntek este adott nagy sikerű blueskoncertet a Budapest Kongresszusi Központban.

tt
2014. 06. 28. 11:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hétdanos aikido nagymester producer-rendező saját blueszenekarával turnézik a kontinensen. Az akciófilmjeiről ismert színész eddig két albumot jelentetett meg, a 2005-ös Songs from the Crystal Cave-et, valamint a rá egy évre érkező Mojo Priestet. A kultikus akciófilmsztár villámlátogatását – ma már Berlin felé vette az irányt – Zimon András örökítette meg az MNO olvasói számára.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.