Igen, még Foky Ottó is volt diák

Az alma mater múltja és jelene egy fotóalbumban, amit Csipes Antal, a Mome oktatója állított össze.

Son
2015. 03. 06. 11:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A mi című album egyfajta emlékkönyv: elsősorban a valamikori Iparművészeti Egyetem, vagyis a mostani Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (Mome) egykori diákjainak saját fotóiból állt össze. Rajtuk keresztül kézzelfoghatóvá válik a múlt, a mostani generációk, a padokat jelenleg is koptató Mome-diákok talán saját jelenüket is jobban megérthetik az előző évtizedek ismeretének fényében.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.