Emelkedett, mégis a vártnál gyengébb az Infosys nyeresége

Az indiai Infosys Ltd. nettó nyeresége a második negyedévben 23,7 milliárd indiai rúpiára rúgott a tavalyi 19,1 milliárdos érték után.

GlobalFX
2012. 10. 12. 8:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az elemzők magasabb értéket vártak. A forgalom 21,7 százalékkal 98,6 milliárdra (INR) javult. Az aktuális üzleti évre 395,8 milliárdos forgalmat várnak, tudta meg a Finanzen.net.

Globalfx.hu

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.