Lefelé módosította előrejelzését az AMD

Az amerikai AMD a világszerte gyenge keresletre való tekintettel lefelé módosította harmadik negyedévi előrejelzését.

GlobalFX
2012. 10. 12. 9:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A bevételek 10 százalékos csökkenését várják az eddigi –1 százalékos becslés helyett. A vállalat az elmúlt hónapban már lefelé módosította előrejelzését. A Thin Equity elemzője, Suji De Silva szerint a táblagépek növekvő kereslete is rossz hatással van a vállalatra. A Windows 8-nak köszönhetően azonban hamarosan emelkedhetnek az eladások, írja a Reuters.

GlobalFX.hu

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.