Vereséget szenvedett az Apple a Samsunggal szemben

A Samsunggal folytatott szabadalmi harcban vereséget szenvedett az Apple, tudta meg a Reuters.

GlobalFX
2012. 10. 12. 10:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy amerikai fellebbviteli bíróság átmeneti megszüntette a Samsung Galaxy Nexus okostelefonjára vonatkozó eladási tilalmat, az indoklás szerint az alárendelt bíróság túllépte hatáskörét. A szakértők szerint az eladási tilalom feloldása aligha lesz hatással az okostelefonok piacára. A Nexus a Samsung egy régebbi modellje. Az Apple augusztusban feltűnő győzelmet aratott a bíróság előtt a Samsunggal szemben, és 1 milliárd dolláros kártérítést ítéltek meg az ügyben.

GlobalFX.hu

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.