Újabb EU-országokban fenyegeti tiltás a Mercedest

A hűtőfolyadékok miatt az Európai Unióval folytatott vita miatt Franciaország után más EU-országokban is fogalomba helyezési tiltást vezethetnek be a Daimler termékeire.

GlobalFX
2013. 07. 18. 17:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy brüsszeli munkamegbeszélésen a szakemberek egybehangzóan emeltek szót amellett, hogy azonos eljárást kellene alkalmazni a tagországokra nézve. Ide tartozik a már eladott gépjárművek visszahívása is. Az elkövetkező hetekben újabb tárgyalásokra kerül majd sor Németországgal és Franciaországgal. Franciaország még júliusban állította le az A és B, illetve SL osztályok forgalomba helyezését, mert a klímaberendezésekben veszélyes anyagokat tartalmazó hűtőfolyadékot töltöttek. Az EU-n belül egy környezetbarátabb anyag van csak engedélyezve.
Ódor Tamás
GlobalFX.hu – Vagyonkezelés felsőfokon

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.