Ismerős receptet alkalmazhat újra a Kecskemét

Az előző szezon elején az újonc Kecskemét három labdarúgót, Katona Bálintot, Katona Mátét és Varga Ádámot is kölcsönkérte a Ferencvárostól. Idén nyáron csak egy fradista öltözhet lila-fehérbe, az előző szezonban a Vasasban futballozó lyinbor Patrick.

Magyar Nemzet
2023. 06. 25. 20:37
Budapest 20230429 Labdarúgás Nb1 bajnoki mérkõzés Vasas Puskás Akadémia Fotó Török Attila - Nemzeti Sport A képen: Wojciech Golla , Iyinbor Patrick Fotó: Nemzeti Sport/Török Attila
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.