Anglia eddig nem igazolja a félelmetes hírét
Szünet után több kemény belépő miatt is felhördült a közönség, a csapatok nem kímélték egymást, igazán nagy helyzetek viszont nem akadtak, inkább átlövésekből próbálkoztak. Anglia egy ilyenből egészen közel járt az újabb gólhoz, az 56. percben Foden cselezte magát lövőhelyzetbe, majd mintegy 23 méterről a kapufát találta el. A túloldalon Damsgaard és Höjbjerg is próbálkozott lövésekkel, de egyiket sem koronázta siker.
Kiegyenlített meccsen igazságosnak mondható döntetlen született, azt viszont meg kell jegyezni, hogy Anglia a játéka alapján eddig nem igazolja a félelmetes hírét ezen az Eb-n. Sőt a végén inkább a dánok nyomtak. Gareth Southgate csapata ezzel együtt is vezeti a C csoportot, de olyan kicsik a különbségek, hogy itt még bármi megtörténhet. Anglia négy ponttal áll az élen, mögötte Dániának és Szlovéniának kettő-kettő van, Szerbiának pedig egy.
Európa-bajnokság, C csoport, 2. forduló:
Dánia–Anglia 1-1 (1-1), Frankfurt, jv.: Soares Dias (portugál). Gólszerzők: Hjulmand (34.), illetve Kane (18.)
Korábban: Szlovénia–Szerbia 1-1
A Magyar Nemzet kiküldött tudósítója jelenti Frankfurtból.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!