Az ember, akit ötvenmillióan követnek a Facebookon

A Magyarországot is megjárt híres lemezlovas nemcsak a Fafebookon, de a Twitteren is hasít.

tt
2014. 02. 27. 15:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 46 éves DJ-producer az 50 millió like-kal jelenleg a 17. helyen áll a zenészek listáján a közösségi oldalon, ugyanakkor a lemezlovasok listáját a Twitteren ő vezeti 14 millió követővel – tájékoztatta az előadó kiadójának magyarországi forgalmazója, a Magneoton az MTI-t. David Guetta eddig több mint hatmillió albumot és 15 millió kislemezt adott el világszerte.

A 50 milliós rajongói szám megünneplésére a DJ egy 12 perces videót tett közzé a YouTube-on: a kisfilm a tavaly év végén az izraeli sivatagban, a Holt-tenger közelében 20 ezer ember előtt adott koncertjén készült. A különleges helyszín az ókorban emelt Masada-erőd mellett volt, a tenger szintje alatt 424 méterrel. A hely a világ legalacsonyabb szárazföldi pontja.

Már pár száz dollárért vásárolható Facebook-lájk vagy YouTube-nézettség felülettől és természetesen a befizetett összegtől függően. A vállalkozásoknak és kevésbé ismert zenészek számára karrier-önindítóként funkcionáló internetes szolgáltatóipar a Távol-Keleten éli aranykorát, és olyan világsztárok is éltek a „virtuális hátszéllel”, mint Lionel Messi, vagy a barbadosi énekesnő, Rihanna.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.