A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4

Már így is többféle hardverrel létezik a Samsung idei csúcskészüléke, a Galaxy S4, de úgy látszik, hogy még mindig túl kicsinek érzik a modellpalettát.

WikiTech.hu
2013. 04. 30. 5:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elképzelhető, hogy az egyelőre a kínai piacon megjelenő S4-variáns a későbbiekben hozzánk is eljut, igény biztosan lenne rá. A két simfoglalaton kívül egyébként mindenben megegyezik a nemzetközi porondon is kapható 8 magos verzióval, tehát aki eddig csak a második simfoglalat hiánya miatt nem választotta a Samsung csúcskészülékét, az bizony nyithatja a pénztárcáját.

Azt, hogy mennyire kell kinyitni, egyelőre homály fedi, mivel a gyár nem árult el információt az újdonság áráról és pontos megjelenési időpontjáról.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.