Megmutatta magát a Huawei Ascend W2

A hivatalos bemutató előtt egy kínai kiállításon fotózhatták le a Huawei készülő modelljét.

WikiTech.hu
2013. 07. 01. 15:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy kínai kiállításon hivatalosan is megmutatta a nagyközönség számára a Windows Phone 8 alapú készülékét a Huawei. A bejelentés előtt álló modell a középkategória alsó részének sűrűjébe érkezik majd, és várhatóan rövidesen megtörténik a hivatalos bemutatása is.

A 9,9 mm vékony W2-be egy 4.3″-es,  480×800 pixel felbontású kijelző kerül, kétmagos processzora 1,4 GHz-en működik majd, RAM-ból pedig 512 MB-ot helyeztek el a fedél alá a mérnökök.


A hátoldali kamera 8 megapixel felbontású, az elkészült képeket pedig a 8 GB-os beépített memóriába menthetjük, mely microSD-vel tovább bővíthető. A kék, sárga és piros színben elérhető hátlap alá egy 1700 mAh-es akkumulátor került, ám az üzemidőt egyelőre nem hozták nyilvánosságra. A 300 dolláros áron bemutatkozó készülék pontos megjelenési idejét még nem árulta el a Huawei, de valószínű, hogy rövidesen erre is sor kerül.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.