A kispesti klub honlapján megjelent rövid közlemény szerint a hétfői edzést már az olasz szakember vezényli, aki korábban 2012 és 2014 között vezette az együttest.
Az új pályaedző Cosimo Inguscio lett, az eddigi másodedző, Simon Miklós pedig a Honvéd NB III-as csapatának irányítását veszi át. Nagy István erőnléti edző és Tóth Iván kapusedző Marco Rossi munkáját segíti.
A Honvéd 17 forduló után három győzelemmel, négy döntetlennel és tíz vereséggel tizenharmadik a tizenhat csapatot felvonultató NB I-ben.
Ismert, már novemberben arról szóltak a hírek, hogy Rossi visszatérhet a magyar futballba. Az olasz edző a 2012–13-as bajnokságban bronzérmet szerzett a Honvéddal – a kispestiek tizenkilenc év után először léphettek fel a dobogóra. 2014 áprilisában mondott le.