Iker Casillas – Chendo, Sergio Ramos, Hierro, Roberto Carlos – Pirri, Zidane – Di Stéfano, Cristiano Ronaldo, Raúl, Gento. Csere: Buyo, Santamaría, Redondo, Puskás, Hugo Sánchez.
A Goal.com „mértékadó” honlap összeállította minden idők legjobb Real Madridját a klub születésnapján. (1902. március 6-án alapították az egyletet.) Az All-Star Teammel több-kevésbé egyetérthetünk, de akad egy nagy hiányzó a kezdőből: Puskás Ferenc!
Öcsi bácsit – vagy ahogy Madridban hívták: Panchót – bűn kihagyni a szupercsapatból. Puskás nyolc madridi idénye 179 bajnoki mérkőzésén 159 gólt szerzett, négy ízben (1960, 1961, 1963, 1964) spanyol gólkirály volt, a BEK-ben 1960-ban és 1962-ben volt gólkirály. A Madriddal hatszoros spanyol bajnok, kétszeres kupagyőztes, a BEK-et háromszor (1959, 1960, 1966) nyerte el a királyiakkal.
De a legnyomósabb érv a következő: 31 éves korában, 18 kilós túlsúlytól megszabadulva kezdődött madridi karrierje. Amikor a legtöbb játékosé már befejeződött. Még 39 éves korában is BEK-győztes csapat tagja volt, egyszersmind a csapat gólkirálya, három mérkőzésen szerzett öt góljával.
Ilyesmire senki a világon nem volt képes.