Király Gábor (kapus, klubcsapata a Haladás, 40 éves, 102 válogatott mérkőzés/0 gól). A keret egyik legtekintélyesebb, a nemzetközi porondon is ismert tagja. Nem csoda, hiszen nevet szerzett a Bundesligában, a Premier League-ben, a német és az angol másodosztályban. Olyan csapatok kapuját védhette, mint például a Hertha, a Crystal Palace, az Aston Villa, a Fulham és az 1860 München. A válogatottságok számát tekintve egyedüli csúcstartó. Megbízható, rutinos, nyugalmat ad a védelemnek, és bravúrokra is képes.
Dibusz Dénes (kapus, Ferencváros, 25, 4/0). Pécsen nevelkedett, 20 évesen mutatkozott be az élvonalban, amelynek a legígéretesebb kapusa lett. A Fradi 2014 nyarán szerződtette, és Thomas Doll vezetőedző bizalmát azóta töretlenül élvezi. remek fizikai adottságait jól kamatoztatja, igazi bravúrkapus, a legnagyobb gondja, hogy a Ferencváros nagy fölénye miatt nincs állandó nyomás alatt.
Gulácsi Péter (kapus, RB Leipzig, 26, 3/0). A Sándor Károly Akadémia neveltje, majd Liverpoolba került, tagja volt a 2009-es U20-as világbajnokságon bronzérmes magyar válogatottnak. Magas, erőteljes labdarúgó, tavaly nyárig az osztrák Red Bull Salzburg kapuját védte, az idén az RB Leipziggel feljutott a Bundesliga első osztályába.
Fiola Attila (védő, Puskás Akadémia, 26, 14/0). Pakson pallérozódott, egy éve szerződött Felcsútra, amellyel kiesett az élvonalból, több ajánlata is van, a Fradival már évek óta összeboronálja a zuhanyhíradó. Kinevezett jobbhátvéd, mert a középpályán érzi jól magát, ugyanakkor bevált, ő az első számú jelölt a posztra.
Bese Barnabás (védő, MTK, 22, 0/0). Válogatottbeli fellépés nélkül is bizalmat kapott a kapitánytól. Bernd Storck elsősorban Fiola Attila tartalékjaként számít a jobbszélsőként is bevethető fiatal játékosra.
Guzmics Richárd (védő, Wisla Kraków, 29, 13/1). A lengyel bajnokság egyik legjobb védőjének tartják a magas, 190 centis, mégis gyors szombathelyi Guzmicsot. Bukarestben nagyot hibázott a románok elleni mérkőzés elején, emiatt kikezdte a sajtó, a szurkolók kegyeiből is kiesett, és egy ideig nem jött szóba a válogatottnál. A teljesítményével azonban kiharcolta az újabb meghívókat, és remek, lelkes játéka már feledtette azt a hibát. A korábbi csapatkapitány Juhász Rolandot szorította a kispadra az őszi selejtezőkön.
Juhász Roland (védő, Videoton, 32, 91/6). Valamikor csatárként indult, majd a legjobb magyar védő lett belőle, sokáig kirobbanthatatlan volt a válogatottból. Az MTK-ban lett NB I-es labdarúgó, 2005 nyarán szerződött a belga Anderlechtnek, amelynek szintén alapemberévé vált, 210 meccsen 20 gólt szerzett védő létére. Három éve jött haza a Videotonhoz. A válogatottban már többnyire csere, de a tekintélye és a tudása nélkülözhetetlen.
Lang Ádám (védő, Videoton, 23, 10/0). A magyar egyik legtehetségesebb játékosa. Veszprémi, és a Győri ETO-ban lett élvonalbeli játékos, a Quaestor-botrány után azonban a klub az addigi formájában megszűnt, és Lang a Videotonba szerződött. Már 21 évesen bemutatkozhatott a válogatottban, Guzmics Richárddal jó párost alkot a védelem közepén.
Kádár Tamás (védő, Lech Poznan, 26, 29/0). Gyerekként atletizált, kézilabdázott is, végül a futball mellett kötött ki, és 16 évesen már bemutatkozott a Zalaegerszeg első csapatában. Két évvel később négy évre szerződtette az angol Newcastle United, ahol súlyos sérülés akadályozta. Hollandiai és diósgyőri kitérővel került a lengyel Lech Poznanhoz tavaly nyáron, ahol megkérdőjelezhetetlen a helye. Belső védőként is használható, balról nagyszerűen ad be.
Korhut Mihály (védő, Debrecen, 27, 5/0). Tipikus balhátvéd, ő lesz Kádár Tamás tartalékja. Biztos tagja a Debrecennek, amellyel háromszor nyert bajnoki címet és Magyar Kupát is. Nem tartozik a csillogó futballisták közé, viszont rendkívül szívós, kellemetlen hátvéd, aki a támadásokat is jól segíti.
Elek Ákos (középpályás, Diósgyőr, 27, 38/1). Talán a legnagyobb munkabírású magyar labdarúgó, bejátssza az egész pályát. Nagy erénye, hogy sok labdát szerez, és azokat pontosan meg is játssza, illetve képes támadásokat is indítani. A jelek szerint rendbe jött annyira a sérülése, hogy az Eb-n számíthasson rá a kapitány. A télen kimondottan a válogatott miatt szerződött haza Kínából.
Nagy Ádám (középpályás, Ferencváros, 20, 7/0). Ő Bernd Storck legnagyobb felfedezettje. Kétszer is abba akarta hagyni a labdarúgást még nagykorúsága előtt, mindkétszer sikerült lebeszélni róla. Belekóstolt a futsalba, nagypályán pallérozódott Spanyolországban és Portugáliában is, 18 éves volt, amikor a Ferencváros szerződtette. Egy éve játszotta első élvonalbeli mérkőzését, és ennyi idő alatt sikerült a Fradi és a válogatott kulcsemberévé válnia a szerény, nyilatkozatainak a pontosságára is sokat adó fiatalembernek. Ő is sok labdát szerez, és remek passzaival is felhívja magára a figyelmet.
Gera Zoltán (középpályás, Ferencváros, 37, 88/24). Király Gábor mellett a keret legtekintélyesebb és legnevesebb tagja. Jelentős nemzetközi karrierrel is dicsekedhet, a Premier League-ben a West Bromwich Albiont két ciklusban is erősítette, a Fulham tagjaként pedig Európa-liga-döntőt játszott 2010-ben. Pécsett majdnem elkallódott, a Hit Gyülekezete rántotta ki az alkohol és a kábítószer rabságából, saját bevallása szerint néhány hónap hiányzott a teljes elzülléséhez. Innen állt talpra, és lett a legismertebb és talán legnépszerűbb magyar labdarúgó, aki emberi tulajdonságaival is jó hatással van a társaira. Pályafutásának megkoronázása az Európa-bajnokság.
Kleinheisler László (középpályás, Werder Bremen, 22, 4/1). A vörös hajú középpályás a III. Kerületi TVE-ben pallérozódott, Bognár György javaslatára szerződtette a felcsúti Puskás Akadémia. Az ifiéveiben is kiemelkedett ösztönös képességeivel, de nehezen alkalmazkodott a szigorú rendszabályokhoz. Egy alkalommal a társaival vert szét egy pingpongasztalt. Később alapembere lett a Puskás Akadémiának, a Videoton szerződtette, de ott nem tudott meghatározó lenni. A szerződéshosszabbítást nem fogadta el, cserébe klubja nem engedte játszani. Bernd Storck mentette meg a magyar futballnak, általános meglepetésre a kezdőcsapatba jelölte a Norvégia elleni pótselejtezőn, ahol győztes gólt lőtt. Azóta kihagyhatatlan a magyar válogatottból.
Pintér Ádám (középpályás, Ferencváros, 27, 20/0). Az MTK-nevelésű középpályás három szezont is lehúzott a spanyol első osztályú Real Zaragoza csapatánál. Később szerencsét próbált Oroszországban és a Görögországban is. A légiósévek után a Ferencváros szerződtette, ahol bajnok és kupagyőztes lett. A sérülékenységének tudható be, hogy eddig csak húsz alkalommal szerepelt a nemzeti csapatban. Pintér Ádám elsősorban középpályásként képes kiemelkedő teljesítményre, de belső védőként is hasznára lehet a válogatottnak.
Lovrencsics Gergő (középpályás, Lech Poznan, 27, 11/1). Bámulatos karrierlépcsőfokot ugrott meg a mindkét szélen bevethető futballista. Kevesen mondhatják el magukról, hogy Pápáról a lengyel bajnokság egyik élcsapatába tudnak igazolni, neki sikerült. A Lech Poznannal tavaly bajnok lett, utána súlyos sérülés hátráltatta. A görögök elleni idegenbeli Európa-bajnoki selejtezőn szerezte meg az első válogatottbeli gólját.
Stieber Zoltán (középpályás, Hamburg [kölcsönben: Nürnberg], 27, 11/2). A sárvári születésű, apró termetű játékos az angol Aston Villa akadémiáján töltött két esztendőt, majd egy szigetországi megálló érintésével Németországban kötött ki. Hét éve él ott, eleddig hat csapatban futballozott. Három szövetségi kapitány hívta meg a válogatottba, Dárdai Pál időszaka alatt minden meccsen szerepet kapott. Bernd Storck eddig kétszer küldte a pályára. Stieber Zoltán emlékezetes bombagólt lőtt a finnek elleni helsinki selejtezőn.
Dzsudzsák Balázs (középpályás, Bursaspor, 29, 77/18). A magyar válogatott csapatkapitánya, egyben leginkább piacképes labdarúgója. Nyírlugoson nőtt fel, Debrecenben lett belőle élvonalbeli labdarúgó, hollandiai játéka után szinte sokkolta a szurkolókat azzal, hogy a dagesztáni Anzsi Mahacskalához igazolt. Az orosz bajnokságban felvillanásai voltak, tavaly nyár óta a török Bursasport erősíti. Dzsudzsák Balázs a válogatott meghatározó játékosa, szabadrúgásai, beadásai pontot érhetnek Franciaországban.
Németh Krisztián (csatár, Al Garafa, 27, 24/3). Csodagyerekként robbant be a magyar futballba, de még nem tudta befutni azt a pályát, amire a tehetsége predesztinálja. Tizenhat évesen mutatkozott be az NB I-ben, hamarosan a Liverpool szerződtette, de ott nem tudott bekerülni a felnőttkeretbe. U20-as vb-bronzérmes. Megfordult Görögországban és Hollandiában, de az igazi áttörés az Egyesült Államokban következett a karrierjében. Januárban a katari Al Garafához igazolt, de jelezte, hogy nem az arab világban szeretne megöregedni.
Szalai Ádám (csatár, Hoffenheim, 28, 31/8). Egyik ifiedzője nyakigláb játékosnak tartotta, eltanácsolta a futballtól, ehhez képest szerepelt a Real Madrid tartalékcsapatában, a német Schalkét a Bajnokok Ligája-csoportkört érő gólt szerzett. Három éve a válogatott sajtótájékoztatóján fejtette ki véleményét a magyar labdarúgásban uralkodó állapotokról, amivel több ellenséget szerzett magának. Pintér Attila idején lemondta a válogatottságát, Dárdai Pálnál és Bernd Storcknál alapember. Úgy került be a válogatottba, hogy előtte nem szerepelt a magyar bajnokságban.
Nikolics Nemanja (csatár, Legia Warszawa, 28, 18/3). Háromszoros magyar, egyszeres lengyel gólkirály. Az idén mindent megnyert, a télen csillagászati összegért hívták Kínába, de maradt Varsóban. Bernd Storcknál nem ő az első számú center, de megküzd a helyéért. Az Európa-bajnokság után klub- és országváltásra készül.
Priskin Tamás (csatár, Slovan Bratislava, 29, 52/17). A felvidéki magyar labdarúgó a norvégok elleni pótselejtezőn lőtt góljával örvendeztette meg a honi szurkolókat. A válogatott keret oszlopos tagja, Lothar Matthaus, Várhidi Péter, Erwin Koeman, Egervári Sándor, Dárdai Pál után Bernd Storck is megadja neki a bizalmat.
Böde Dániel (csatár, Ferencváros, 29, 12/4). A közönség egyik kedvence, akit Hajdu B. István nem alaptalanul „ébredő erőnek” nevezett a pótselejtezőn. Keményen megküzd a labdákért, fizikai erejével távol tartja magát a védőktől, a tizenhatoson belül veszélyes, a válogatottban a második félidőben, az elfáradt védőkkel szemben hatékony. Magyar bajnok, gólkirály.