Nyolc évig nem láthatta nigériai apját, ezért nem lett magyar válogatott

A Ferencvárosba igazoló Otigba Kenneth különös történettel magyarázza, miért mondott nemet Dárdai Pálnak.

Radványi Benedek
2017. 06. 13. 8:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hátvéd a magyar utánpótlás-válogatottban még szerepelt. 2012-ben mutatkozott be a holland élvonalban, majd a 2013/14-es idénytől kezdve három szezonon át az első csapat stabil tagja volt. Otigba az előző idényben a török Kasimpasa kölcsönjátékosaként játszott, tizenöt bajnokin egy gólt szerzett, a tavaszi szezonban alig kapott játéklehetőséget.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.