Előzetes fotó a Renault új luxusautójáról

A Pekingi Autószalonon mutatkozik be az új Renault Talisman szedán.

Automobil
2012. 03. 19. 7:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hamarosan új luxusautóval lép piacra a Renault, a Talisman névre keresztelt szedán az áprilisi Pekingi Autószalonon mutatkozik be. 2001-ben mutatott be ezen a néven egy luxusautó-tanulmányt a francia márka, ezúttal szériamodellről van szó.

Egyelőre csak az autó csomagtartója látható az első hivatalos fotón, de ebből is nyilvánvaló, hogy az újdonság a Koreában tavaly bemutatott Samsung SM7 szedán átemblémázott változata. Több Samsung-alapú modell is szerepel a Renault kínálatában, a Koleos a QM5-nek, a Latitude az SM5-nek felel meg.

Koreában Nissan-eredetű V6-osokkal kapható az SM7, a 2,5 literes motor 190 lóerős (243 Nm), a 3,5 literes blokk 258 lóerőt (330 Nm) tud.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.