Éppen a Flórián téren sétált négyéves kisfiával egy édesanya, amikor találkoztak egy kutyussal és gazdáival. Mivel a gyermek nagyon szereti az állatokat, megkérdezték, hogy meg lehet-e simogatni az ebet, amit a gazdák meg is engedtek, mondván, nagyon barátságos a kiskutya. Miután elkezdtek labdázni és játszani, a kutya egyik pillanatról a másikra megfordult, és arcon harapta a gyermeket – írja a Metropol, miután rábukkantak az anyuka Facebook-posztjára, amelyet a kerületi Facebook-csoportban osztott meg.
„Nem akarok senkit felelősségre vonni, hiszen ami történt, megtörtént, áldom az eget, hogy nagyobb baj nem lett” – fogalmaz, azonban a helyzet ennél valamivel bonyolultabb, ugyanis, amikor a fiút ellátták a kórházban, az orvosok jelezték, hogy ha nem tudja megmutatni a kutya oltási könyvét, akkor a kisgyermeket többször is be kell oltani veszettség ellen.
A cikk megjelenéséig az állat tulajdonosa nem jelentkezett, azonban a lap megkereste a rendőrséget is, akik az alábbiról adtak tájékoztatást.
„Megkeresésére tájékoztatjuk, hogy a rendőrségre 2023. május 19-én 17 óra 7 perc körül érkezett bejelentés, hogy Budapest III. kerületében, a Flórián téren egy kistestű kutya megharapott egy négyéves kisfiút. A gyerek az édesanyjával volt kint a téren, és egy arra sétáló pár kutyájával játszott, amikor az eb megharapta. Ekkor a kutya gazdái mentőt és rendőrt hívtak, azonban még a járőrök megérkezése előtt elhagyták a helyszínt. A kisfiút a mentők kórházba szállították. A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitányság veszélyeztetés kutyával szabálysértés elkövetése miatt folytat eljárást ismeretlen tettes ellen.”
További Belföld híreink
Borítókép: illusztráció (Fotó: Shutterstock)
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Tizenöt éves veszprémi lányt keres a rendőrség, miután durván megkínozta egy társát + fotó
Elképesztő.

Történelmi pillanat: Kapu Tibor átlebegett a Nemzetközi Űrállomásra
Először lebegett magyar űrhajós az ISS fedélzetére.

Magyar Péternek egészen biztosan rémalmai lesznek a Voks 2025 eredménye miatt
A Fidesz frakcióvezetője szerint komoly bajban van a Tisza Párt elnöke.

Mutatjuk, hol csap le hamarosan az országba érkező jégeső + videó
Nagy méretű jégeső, szélvihar érkezik.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Újabb sokkoló részletek az utcai lövöldözésről: fejre célzott a fegyveres

Meglepő dolgot mondott Trump Zelenszkijről

19 év után végre fellélegezhetnek Madeleine McCann szülei: nem várt örömhírt kaptak

Katasztrófa: elsüllyedt a kínai elektromos autókat szállító hatalmas teherhajó a Csendes-óceánon, nem tudták megmenteni a Morning Midast – videó

Megtörte a csendet a börtönőr, aki Lucy Letby első éjszakáját felügyelte

Cseh Katalin keményen odaszólt a Tisza Párt elnökének

Magyar Péter a zsarolással tett beismerő vallomást

Exkluzív videó a kilencéves Messiről: már akkor Maradonához hasonlították

Rendkívüli bejelentés: hamarabb dokkolhatnak Kapu Tiborék az űrállomásra

Cseh Katalin keményen odasózott Magyar Péternek

A Liverpool megtette a bejelentést, máris új magyar nevet hoztak szóba a csapattal

Egy feltétellel engedte a nevelőapja a 15 éves lánynak, hogy találkozzon a barátaival
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Tizenöt éves veszprémi lányt keres a rendőrség, miután durván megkínozta egy társát + fotó
Elképesztő.

Történelmi pillanat: Kapu Tibor átlebegett a Nemzetközi Űrállomásra
Először lebegett magyar űrhajós az ISS fedélzetére.

Magyar Péternek egészen biztosan rémalmai lesznek a Voks 2025 eredménye miatt
A Fidesz frakcióvezetője szerint komoly bajban van a Tisza Párt elnöke.

Mutatjuk, hol csap le hamarosan az országba érkező jégeső + videó
Nagy méretű jégeső, szélvihar érkezik.