Továbbra is öt embert keres a rendőrség. A körözési eljárást a lakhely szerinti illetékes hatóság folytatja
– közölte a Magyar Nemzettel a Budapesti Rendőr-főkapitányság kommunikációs osztálya.

Továbbra is öt embert keres a rendőrség. A körözési eljárást a lakhely szerinti illetékes hatóság folytatja
– közölte a Magyar Nemzettel a Budapesti Rendőr-főkapitányság kommunikációs osztálya.
Kedd délután több médium is arról számolt be, hogy a rendőrség a tragédia után már csak egy embert keres, miután rábukkantak, hogy kora délutánig még öt ember szerepelt eltűntként a rendőrség hivatalos honlapján, délután azonban már csak annyi látszott, hogy csak a 19 éves V. M. után folyik a kutatás. Ebből azt a következtetést vonták le, hogy a többiek testét már megtalálták.
A rendőrség azonban erre azt a választ adta a Magyar Nemzetnek, hogy azért változhatott az eltűntek sora a rendőrség honlapján, mert immár a lakhely szerinti illetékes hatóság folytatja a körözést és továbbra is öt eltűntet keresnek.
Közben a Budapesti Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán is közzétett egy felhívást, amelyben arról tájékoztatnak, hogy ha megtalálnak valakit, teljesen biztosan nem a közösségi médiát tájékoztatják először, hanem a hozzátartozókat.
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!