Azonnal meg is kezdték a keresést, és a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjának ügyeletese egy korábbi telefonhívás alapján be is határolt egy területet, amerre a férfi járhatott, és Oszlár külterületén megtalálták az eltűnt autóját. Értesítették a kutyás és a drónos egységet is.

A drón kameráján keresztül egy napraforgótáblában felfedezték a keresett férfit, aki a földön hevert. Néhány percen belül odaértek az eszméletlen férfihez, aki a sérülések miatt a karján sok vért vesztett, így az egyik járőr elszorította a vérző kart, illetve nyomókötést tett a sebekre, miközben betakarták a kihűlés megelőzéséért.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!