Nem lehet eloltani a hatalmas tüzet

Mezőgazdasági területen csaknem ezer szalmabála gyulladt ki Papkeszi határában; a tűzoltók őrzik a területet, mert a hatalmas tüzet nem lehet eloltani.

WA
2011. 10. 31. 17:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Veszprém megyei településen a Petőfi utca végén eddig ismeretlen okból keletkezett bálatűz nem veszélyeztet ingatlant, a balatonfűzfői tűzoltók egész délután biztosították a helyszínt. A felhalmozott mintegy ezer kockabála az éjszaka közepére teljesen leég.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.